МВнР: Няма пострадали българи при верижната катастрофа в Румъния
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Посолството ни в Букурещ следи ситуацията и е готово да окаже съдействие при необходимост.
Няма данни за пострадали български граждани при тежката катастрофа с 55 автомобила, която тази сутрин е станала на магистрала А2 Букурещ – Констанца. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на външните работи, предаде Фокус.
Посолството ни в Букурещ следи ситуацията и е готово да окаже съдействие при необходимост.
При нужда от помощ българските граждани могат да се свържат с мисията ни в Букурещ на тел.: +40 21 230 21 50; +40 21 230 21 59 и на дежурни телефони в извънработно време: +40 21 230 21 50; +40 21 230 21 59
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“