Моят опит с ОМВ!

0

След публикуване на статията за това как 6 литра бензин се "побраха" в 5-литрова туба с редакцията ни се свърза още един "ужилен" клиент.

Милен Витанов е заредил на бензиностанция ОМВ на булевард "Христо Ботев" в Русе 5,720 литра бензин в туба с вместимост 5 литра.

Русенецът показва касова бележка за покупката. 

"След тази случка повече не съм зареждал на тази бензиностанция", допълва г-н Витанов.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари