Meteo Balkans: Гръмотевични бури връхлитат Източна България

0
През следващите часове времето над Източна България ще се влошава
През следващите часове времето над Източна България ще се влошава

През следващите часове времето над Източна България ще се влошава

"Очакваме много скоро да се образуват гръмотевични бури над Варна, Шумен, Добрич, Балчик, Русе, Силистра, Разград, Търговище и Бургаска област", е прогнозата на синоптиците от Meteo Balkans. Повишава се вероятността и от едра градушка.

Дневните стойности в понеделник ще останат без промяна, като на повечето места ще са между 24-26°С. Температурите ще са най-високи над Горнотракийската низина и Дунавската равнина – до 27-29°С. Ще духа до умерен вятър от Северозапад.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари