Мъж реши да дремне, докато чака автобуса
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Мъж на видима възраст около 50 години реши да полегне, докато чака автобуса на спирката срещу Централната гара в Пловдив.
"Той беше що-годе трезвен и контактен, макар и със събути обувки, беше добре облечен и просто си лежеше, облегнат на една от будките за вестници," разказа очевидец който дори е успял да разговаря с господина, пише Марица.бг
Мъжът успял да даде и обяснение - просто бил много уморен и трябвало да си легне. "И без това всякакви хора си дремват покрай гарата - това е известно на всички. Пък и разписанието на градския транспорт е толкова объркано, че ти става лошо и имаш нужда да починеш," шеговито коментирал мъжът, който веднага след това отново се потопил в сладка дрямка.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра