Масов бой на мача Ботев (Пд) - Левски
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

По време на футболното дерби Ботев (Пд) - Левски в Пловдив тази вечер, в агитката на гостуващия отбор е възникнал конфликт и побой между представители на "сините".
След масовото сбиване между части на враждуващите фракции - Ултрас Левски и София- Запад се е наложила намеса на служителите на реда, съобщи БНТ.

Във връзка с извършена противообществена проява - футболно хулиганство са задържани 42 лица.
Няма пострадали униформени служители и други фенове.

























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...