Маслосвет за здраве на Велики четвъртък в престолния град Русе

1

На 25 април 2019 г., Велики четвъртък, в катедралния храм „Св. Троица” в гр. Русе, след Василиевата св. литургия, по традиция беше извършено елеосвещение (маслосвет) за здраве от Негово Високопреосвещенство Русенския митрополит Наум, Негово Преосвещенство Тивериополския епископ Тихон и духовници от престолния град.

В края на богослужебното последование Негово Високопреосвещенство пожела на присъстващите в храма богомолци здраве и Божия подкрепа в преодоляването на всякакви житейски изпитания, за да посрещнат с духовна радост и утеха спасителното Христово Възкресение!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари