Людмил Киров за мача с Лудогорец: Освен 11-те титуляри, на пейката ще са само юноши
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 2

Наставникът на Дунав - Людмил Киров сподели очакванията си за предстоящото гостуване на неговия тим на Лудогорец, в късния неделен мач от програмата на шампионата.
"Отиваме да играем приличен футбол. То е ясно, че освен 11-те титуляри на пейката ще са само юноши. Не мисля, че Лудогорец ще бъде отслабен, а играчите му уморени след мача с продължения и дузпи за купата срещу Левски", каза Киров пред Тема спорт.
"Павел Върба разполага с 30 равностойни футболисти, така че няма как да му съчувствам", добави треньорът на драконите.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...