Кого ще почита Борисов на гробището в Арлингтън?
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 3

Публикуваме коментар на Елена Гунчева относно бъдещата среща на Бойко Борисов с Доналд Тръмп:
"ВЕНЕЦ ЗА УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИ
Борисов щял да поднася венец на гробището на незнайния американски войн в Арлингтън. И се чудя дали там има някой от американците, бомбардирали София и убивали българи? То че на него не му стига мозъкът да прецени, е ясно, ама няма ли кой да го посъветва! Поредното национално предателство. Досега САЩ СА НИ БИЛИ ВРАГ във войните. Кого ще почита с венец? Тези, които са воювали срещу нас?
Баце е НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ. И ако има малко справедливост и закони, трябва да бъде съден за държавна измяна. Сега се готви да извърши поредното предателство. Страх ме хваща, като му знам мозъка и страхливостта, на какво би се съгласил. Този малоумник най-накрая ще ни приключи! Ако НЕ ГО СПРЕМ!"
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...