Кобрата обяви кога се завръща на ринга
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Най-добрият български боксьор сред професионалистите Кубрат Пулев обяви кога ще се завърне на ринга.
„Засега оставам на боксовия ринг! Имам още малко какво да дам на феновете на бокса в България. Очаквам да отмине една контузия в рамото ми. И ноември ще направим едни мач в САЩ“, обяви Кубрат Пулев в предаването „Събуди се“ по Нова телевизия.
За последно Кобрата се би в Лондон в битка за световната титла в тежка категория, но загуби от световния шампион Антъни Джошуа с нокаут в 9-ия на 12 декември 2020.
























ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден