Кобрата ще се бие с Джошуа на 12 декември пред празни трибуни
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Двубоят между Кубрат Пулев и световния шампион в тежка категория Антъни Джошуа ще се проведе на 12 декември без публика.
Това стана ясно от снимка, която Кобрата сподели във Facebook.

Най-добрият български боксьор спомена в публикацията си изказване на мениджъра на британския шампион – Еди Хърн. Очаква се срещата между задължителния претендент за пояса на IBF и Ей Джей да се проведе в зала „О2 Арена“ в Лондон, но интерес има и от чужбина
Боят бе на няколко пъти отлаган заради пандемията от коронавирус. Първоначално битката на ринга трябваше да се проведе на 20 юни.
Мястото на провеждането й също се променяше - от стадионите на Арсенал и Тотнъм през зали, кораби и варианти в Саудитска Арабия.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра