КАТ даде една седмица толеранс на шофьорите
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Още една седмица толеранс без задължителното спиране от движение на коли без зимни гуми или без гуми с дълбочина на протектора 4 мм дават от Пътна полиция, пише "Телеграф".
По закон изискването трябваше да влезе в сила от 15 ноември. Проверките за гумите и оборудването на автомобилите за зимата започнаха от сряда.
Но масово колите ще се спират от 21 ноември, когато се очаква застудяване и снеговалежи.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат