Камерата на булевард "България" вече работи!

4
В участъка има ограничение на скоростта до 50 км/ч
В участъка има ограничение на скоростта до 50 км/ч

Заради високата концентрация на нарушения на булевард "България" в Русе, отново пуснаха стационарната камера за скорост.

До скоро кутията до бензиностанцията на „Лукойл“ беше празна, но вчера екип от специалисти монтираха камерата. В участъка има ограничение на скоростта до 50 км/ч.

В момента камерата работи и снима първите нарушители за Никулден.

Намеренията на Пътната полиция са в близко бъдеще да заработи поне още една стационарна камера в отсечката Русе – Бяла.

Карайте внимателно и спазвайте ограниченията по пътищата.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари