Камерата на булевард "България" вече работи!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 15

Заради високата концентрация на нарушения на булевард "България" в Русе, отново пуснаха стационарната камера за скорост.
До скоро кутията до бензиностанцията на „Лукойл“ беше празна, но вчера екип от специалисти монтираха камерата. В участъка има ограничение на скоростта до 50 км/ч.
В момента камерата работи и снима първите нарушители за Никулден.
Намеренията на Пътната полиция са в близко бъдеще да заработи поне още една стационарна камера в отсечката Русе – Бяла.
Карайте внимателно и спазвайте ограниченията по пътищата.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат