Защо камерата на булевард "България" не работи?
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 8
Заради високата концентрация на нарушения на Закона за движение по пътищата на булевард "България" в Русе, отново пускат стационарната камера за скорост до бензионостанцията.
В момента кутията, където би трябвало да има камера е празна.
Очаква се екип да монтира техническото средство за измерване на скоростта, която в участъка е ограничена до 50 км/ч. Очаква се камерата да заработи до края на годината.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%