Защо камерата на булевард "България" не работи?

2
В момента кутията, където би трябвало да има камера е празна
В момента кутията, където би трябвало да има камера е празна Видео: Кис 13

Заради високата концентрация на нарушения на Закона за движение по пътищата на булевард "България" в Русе, отново пускат стационарната камера за скорост до бензионостанцията.

В момента кутията, където би трябвало да има камера е празна.

Очаква се екип да монтира техническото средство за измерване на скоростта, която в участъка е ограничена до 50 км/ч. Очаква се камерата да заработи до края на годината.

Източник: КИС 13
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари