Къде трябва да е този знак за да го виждат?
- Автор: Галина Георгиева
- Коментари: 2
До гуша ми дойде и вече ми е над главата даже от несъобразителни хора! Къде трябва да е този знак, за да го виждат? Сигурно пред паркомястото!
Вчера станах в 7ч. и си сложих кашона с надписа веднага щом някакъв тръгна от мястото, днес обаче в 8ч. Тази кола беше там и не мърда. Само, че аз ще ида в КАТ и нека ги глобяват. Омръзна ми, всяка сутрин в 10:30ч. идват да ни вземат и да не мога да се придвижа до буса!
Първо комшии, после Модаескалейт, после Бирена Борса сега вече не знам кой и как не вижда, ами да не си гледат в краката като излязат от колите си!




























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие