Гришо се изправя срещу Жоао Соуса
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Двубоят на Григор Димитров в третия кръг на Откритото първенство на САЩ по тенис ще е втори в програмата на корт номер 17 в Ню Йорк.
Най-добрият ни тенисист очаква мача си срещу португалеца Жоао Соуса, пише Gong.bg.
Програмата за деня на „Флашинг Медоус“ започва в 18 часа българско време в събота, а преди Григор да излезе на корта, трябва да се изиграе мач на двойки. Това сочи, че срещата Григор Димитров – Жоао Соуса няма да стартира преди 20 часа.
При евентуален успех над португалеца Гришо може да си осигури мач с Анди Мъри на осминафиналите.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра