Гласят бивш вратар на "Левски" за "Дунав 2010"
- Редактор: Иван Матев
- Коментари: 0

Новият член на "Б"- група "Дунав" иска да привлече бившия вратар на „Левски“ Ивайло Василев.
Това бе научено от източници от клуба. Ръководството на клуба ще се опита да го привлече без пари, тъй като договорът на стража със сегашния му клуб „Монтана“ изтича на 31 май и той става свободен агент.
В кариерата си Василев е пазил още за „Видима-Раковски“ и „Чавдар“ (Бяла Слатина). През есента той пази за „Монтана“ и при победите над ЦСКА и Левски за Купата на България.
Президентът на драконите д-р Симеон Симеонов обяви, че клубът вече води разговори с десетина играчи. Старши треньорът Веселин Великов ще търси задължително подсилване в отбрана и средата на терена.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...