Еверест отне 3-ти живот в рамките на 3 дни
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Индиец е загинал на връх Еверест, с което броят на починалите там алпинисти в рамките на три дни достигна трима души, предаде ВВС, цитирани от Агенция "Фокус".
Субхаш Пол е починал в неделя, след като е достигнал върха предния ден. По-рано холандец и австралийка починаха на Еверест в резултат на високопланинската болест.
През последните дни близо 30 алпинисти са пострадали от измръзване или са се разболели от високопланинската болест.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат