Еверест отне 3-ти живот в рамките на 3 дни

0
Субхаш Пол е починал в неделя, след като е достигнал върха предния ден
Субхаш Пол е починал в неделя, след като е достигнал върха предния ден

Индиец е загинал на връх Еверест, с което броят на починалите там алпинисти в рамките на три дни достигна трима души, предаде ВВС, цитирани от Агенция "Фокус".

Субхаш Пол е починал в неделя, след като е достигнал върха предния ден. По-рано холандец и австралийка починаха на Еверест в резултат на високопланинската болест.

През последните дни близо 30 алпинисти са пострадали от измръзване или са се разболели от високопланинската болест.

Източник: Агенция "Фокус"
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари