Джип се запали на магистрала "Тракия"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Джип „Рейндж Роувър” се запали на автомагистрала „Тракия” преди минути.
Това се е случило в района на 56-ти километър в посока София непосредствено преди тунел Траянови врата, съобщава GLAS.bg.
„Имаме информация, че превозното средство е с газова уредба и от съображения за сигурност спряхме движението временно, докато пожарът не бъде потушен и периметърът обезопасен”, заяви говорителят на МВР-Пазарджик Мирослав Стоянов.
Към мястото пътува екип на пожарната. При инцидента няма пострадали хора. Има образувана тапа от близо километър.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат