Двама българи държат пазара с наркотици в Гърция
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Двама българи са арестувани като босове на огромна структура за търговия с наркотици в цяла Гърция.
При обиските полицията е открила всевъзможни наркотици в двамата. Групата е наблюдавана месеци от гръцките антимафиоти. В нея са участвали полицаи от Серес и спецчасти от отдела за борба с организираната престъпност, пише Българските новини в чужбина.
Българите са внасяли дрогата от нашата страна, организирали са дистрибуцията в Гърция и са прибирали парите от търговията.
Единият от босовете ръководил бандата от затвора, а другият българин се занимавал с вноса и разпространението. Той е арестуван в Солун в момент, в който предавал поредната пратка хероин.
2 килограма хероин са открити в тайник близо до града, където полицаите са открили също автомат „Калашников“ и пистолети.
14 гърци са били в мрежата за разпространение и са арестувани. Групата е действала около година.
Според адвокати при тези обвинения ги очакват над 20 години затвор, ако бъдат признати за виновни.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...