Арестуваха трима българи в Гърция за пренасяне на наркотици
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

При акцията са намерени голям брой хапчета фенетилин,
Трима българи са задържани в Гърция за пренасяне на наркотици. Голям брой хапчета фенетилин, известен също като джихадистки наркотик бяха заловени в неделя в Игуменица в южната ни съседка, предаде БГНЕС. Мъжете са на възраст между 30 и 60 години. И тримата са обвинени в опит за пренасяне на 369 545 хапчета в страната.
От полицията казват, че те са стигнали до пристанището с две коли, като са влезли в страната от ГККП „Кулата”.
Фенетилин е вид амфетамин, популярен сред членовете на военното формирование „Ислямска Държва” в Сирия и Ирак.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...