Дунав отнесе “моряците” на техен терен

1

Отборът на Черно море записа загуба в при домакинството си на Дунав (Русе) в мач от 17-ия кръг на елитната група до 15 г. на терена под Аспаруховия мост.

Варненци паднаха с 1:2, но и двата тима се класират за финалите на държавното първенство в тази възраст.

Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха в резултата още в 5-ата минута. “Моряците” обаче бързо се върнаха в мача с изравнително попадение в 10-ата минута на капитана Радослав Златев.

До края на първата част домакините пропиляха няколко изгодни положения за гол. В 55-ата минута русенци стигнаха и до второ попадение, което се оказа и победно в мача.

До края на двубоя “моряците” така и не успяха да намерят верния път до вратата на съперника, пише Petel.bg.

Източник: Petel.bg