„Дунав“ падна от „Динамо“ (Букурещ)

0
През първите 45 минути домакините, които са на второ място в елитната група на румънското първенство поведоха с 2:0
През първите 45 минути домакините, които са на второ място в елитната група на румънското първенство поведоха с 2:0

„Дунав“ отстъпи с 2:3 на „Динамо“ (Бук) в контролен мач, игран в Букурещ.

През първите 45 минути домакините, които са на второ място в елитната група на румънското първенство поведоха с 2:0.

След почивката дунавци върнаха един гол, но домакините отново възстановиха разликата. Десетината минути преди край русенци записаха второто си попадение за крайното 2:3, информира Русе Нюз.

Източник: Русе Нюз
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари