Дунав изравни резултата с Берое

0
В 59-тата минута Будинов изравни за "драконите"

Дунав "се върна" в мача срещу Берое.

В 59-тата минута Будинов изравни за "драконите", предава GONG.bg. Васил Шопов блесна с чудесен извеждащ пас вляво, който изведе Бирсент Карагарен почти сам срещу вратаря. Крилото шутира силно към близкия ъгъл, а топката срещна първо едната, а после и другата странична греда, преди Будинов да я бутне зад голлинията.

50' - Гол за Берое - 1:0! Камбуров откри резултата след ужасяваща грешка в защитата на Дунав. Матеус Леони напредна отляво по атаката и излезе на позиция за центриране. Бразилецът наглед го стори твърде слабо, но Тейнур Марем увисна много сериозно при опита си да изчисти с шпагат. Голов хищник като Камбуров веднага съзря възможността и реагира най-бързо, за да отбележи.

46' - Камбуров прати топката във вратата, но голът за Берое бе отменен напълно коректно. Милен Желев центрира от фаул отдясно по атаката, като потърси пространството при близката греда. Там Иван Иванов и Леони направиха опит да отиграят, преди Камбуров да отбележи. Самият нападател не бе в засада,но същото не важеже за Иванов и Леони, които при всички положения влияеха върху играта.

46' - Дунав прави смяна на почивката и тя е изцяло принудителна. Очевидно ударът, който вратарят Станислав Антонов получи в края на първото полувреме е бил много по-сериозен. Стражът напусна игра, а вместо него срещата ще довърши Александър Конов.

Източник: GONG.bg

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!