Дончев: Ние с премиера се ваксинирахме по естествен път
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
"Ние се ваксинирахме по естествен път", каза вицепремиерът Томислав Дончев, който визира, че и той и премиерът Бойко Борисов преди време изкараха коронавируса
Двамата са на инспекция в Димитровград.
"Ваксините са единственото решение да живеем. Сега имаме много заразени - вълната ще се вдигне, заради това единственото решение е ваксината", категоричен бе Борисов.
"Работете и се пазете. Ето сега върви ваксинирането. От сутринта съм водил разговори. Обмисляме да правим самолет да докара ваксините, а не да ги чакаме с тир за два дни", поясни премиерът.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%