До кога ще търпим тази свинщина?
- Автор: Н. Маринов
- Коментари: 1
До кога ще трябва да търпим тази свинщина?
Г-н Кмете, почистете си боклука на улица "Хан Аспарух"!
Ремонтирахте тротоара преди повече от 1 месец, но боклука след вас остана. Цялата улица е засипана с пясък и чакъл, който дишаме всеки ден. А когато завали дъжд, тази мизерия се разнася навсякъде и после кой ще ви е виновен за задръстените шахти.
Една камара с чакъл и строителни отпадъци е изоставена на улицата. Сега като завали сняг, ще се превърне в снежна пряспа, а някой шофьор може да остави бронята си на пътя.
Точно до камарата с чакъл има уличен стълб с оголени кабели, който пък може да погуби човешки живот. И това е в центъра на града, безхаберието и нехайството на Община Русе е безгранично.





























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия