Девойки от Две могили отиват на Световното първенство по тенис на маса
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Изпратиха четири девойки от Средно училище "Св. Кирил и Методий" в Две могили на Световното ученическо първенство по тенис на маса в Малта.
Те ще участват за четвърти пореден път. Кметът на общината Божидар Борисов изрази надежда, че ще се представят достойно.
На първенството се очаква да има голяма конкуренция, най-вече от състезателите на Китай. Българският отбор се състезава в една група с тимовете на азиатската държава, както и тези на Чехия, Полша и Хърватия.
Преди заминаването беше плиснато менче с вода, за добро представяне в Малта.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия