Да минеш по кален път, за да се прибереш
- Автор: Ани
- Коментари: 0
Здравейте,
Казвам се Ани и съм от град Русе. Живеем в зона, която се води "земеделски земи" и общината не поема писипването на асфалт. Тук живеем над 400 семейства. Блоковете свършват и непосредствено започва черен път, който в монента е кален. За да ходим на работа, си слагаме кесийки, за да преминем. Зимата не чистят снега и тогава излизането е още по трудно. Имам дете, което водя всяка сутрин на градина и бебе на 3 месеца. Линейка не иска да дойде, нито такси заради пътя.
Представете си какав ужас е всеки ден и изпитание за живущите тук. Дано ми помогнете.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...