Чудя се на кого помага отдел "Социални грижи"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
"Чудя се на кого помага отдел "Социални грижи". Това е директно за тях.
Повече от 26 млн.лв.е бюджетът за София, дано има и за тях нещо. А в градинката при Кристал спят около 20 бездомника. Чудя се какво ли правят при буря като снощната.
Но нито нашия кмет, нито Фандъкова се интересуват. Ние и да помогнем то ще е малко - с храна, дрехи или 5-10лв. По-добре с храна, защото с парите си купуват алкохол. Нищо чудно при живота, който им се налага да водят."
Това пише Мила Аврамова във Феъйсбук страницата на столичния квартал Красна Поляна.
Сашо Методиев й отговаря: "Този и жена му спят в парка Св.Св.Петър и Павел."
А Ангел Димитров уточнява: "Че на кой пречи човекът, да не е легнал у вас, иначе има много бездомни навън сега като пътувам с маршрутката на Попа пред Мимаса всяка сутрин в 7 часа една жена си спи, както и пред самият попо, паметника на Патриярха, никой не я закача, има много бедни и те не са виновни."
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...