Борисов се хвали във "Фейсбук": Направих 120 вдигания на лежанката
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0
"Днес (б.ред. в понеделник) при откриването на спортната зала в твърдишкото село Сборище премерихме сили с младежите от местния спортен клуб. Арбитър беше треньорът на момчетата. Той преброи, че един от младежите вдигна щангата 26 пъти от лежанката, а аз направих 120 вдигания. Пожелах на младежите да тренират усилено, за да премерим сили отново след време", обяви гордо от профила си във "Фейсбук" бившия премиер Бойко Борисов.
Разбира се, той не уточнява с колко килограма е вдигал, но изглежда тежеста не е никак голяма и е по силите и на ученик от малките класове, което предизвика шеговити коментари.
"Фукльо, Браво!", гласи първият коментар под поста му. "Як като бик и почти толкова умен", е друг от коментарите.


























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат