Борисов: Осъждането на Навални е неприемливо
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Според премиера той трябва да бъде освободен максимално бързо
Осъждането на Навални е неприемливо. Такава позиция изрази премиерът Бойко Борисов във Facebook.
„Той трябва да бъде освободен максимално бързо. Съдебните процеси не трябва да бъдат политизирани”, категоричен е министър-председателят.
Борисов отново определи като недопустимо продължаващото насилие срещу мирно протестиращи руски граждани.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат