Автомобил блъсна пешеходец на бул. "Христо Ботев"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Вчера около 20,15 часа на бул. "Христо Ботев" 19-годишен водач на лек автомобил "Пежо" блъска пресичащия от дясно на ляво пешеходец на 42 години.
В резултат на удара с охлузни рани на десен лакът и ляво бедро е пострадал пешеходецът.
След преглед от екип на спешна помощ е освободен за домашно лечение.
Пробата за алкохол на водача е отрицателна. Причината за пътнотранспортното произшествие е несъобразена скорост.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%