Ако трябва да мина през центъра, ми е нужен луноход
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 14
Заради ремонта на центъра в Русе, преминаването с кола в района е станало мисия невъзможна.
Хората недоволстват и се чудят кой маршрут да изберат, за да излязат от кошмарната ситуация, предава TVN.
Русенци коментират, че организацията на ремонта е изключително лоша и "на луната сигурно по-лесно се минава".
"Ако трябва да мина през центъра, ми е нужен луноход", шегува се с горчивина потърпевш гражданин.
Повече подробности вижте във видеото.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“