24 годишна в болница след полет от третия етаж
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0

24-годишна жена е скочила от 3-я етаж на блок в бургаския к-с Възраждане малко преди 17 ч. днес, научи 24 часа.
Пострадалата е откарана в болницата, където в момента й се правят изследвания.
От здравното заведение все още не могат да съобщят какво е състоянието на жената.
По данни на полицията тя е сложила стол на терасата, качила се е на него и е скочила.
Инцидентът е станал в бл.39. При падането жената се е строполила върху затревена площ, а не върху асфалта и това най-вероятно я е спасило от фатален край.
Причините за действията на младата жена все още са неизвестни. Според запознати тя е била аутист.
Първа помощ са й оказали медици от Лекарска къща, която се намира близо до блока.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия