Жена се хвърли от 6-я етаж и оцеля
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

38-годишна жена вероятно ще влезе в учебниците по медицина, след като оцеля след скок от шестия етаж в Пловдив.
Тя е направила опит за самоубийство, хвърляйки се от тераса на блок на бул. "Никола Вапцаров" в Пловдив, пише Traffic News.
При падането обаче тя се е заплела в клоните на дърво, което смекчило удара и спасило живота й. Жената, която е от село, близко до Пловдив, е откарана в Спешното на УМБАЛ "Свети Георги", където лекарите са я прегледали и са установили, че няма опасност за живота й.
Лични проблеми са били причина жената да вземе фаталното решение.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...