Камери заснеха нападение на 13-годишно момче в центъра на София
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
13-годишно момче е било нападнато в центъра на София в петък от двама младежи. Майката на момчето, Зорница Христова е убедена, че става дума за опит за грабеж.
„Те не са успели да му вземат нищо, тъй като в момента на нападението е излязъл човек от намиращ се наблизо офис или магазин. Той веднага се е намесил и младежите са започнали да бягат”, обясни майката в „Здравей, България”.
„Синът ми се е прибирал от училище и не познава нападателите си”, разказа Зорница Христова.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%