0
Коментар в женски форум:
- "Ще остана девствена за цял живот, защото искам да бъда за пример на дъщеря си!"
Коментар в женски форум:
- "Ще остана девствена за цял живот, защото искам да бъда за пример на дъщеря си!"
– Мила, защо си гола?
– Ами нямам какво да облека...
– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...