0
Върви си един, ама много тъжен, среща го негов приятел:
Защо си тъжен, бе!?
- Приятелката ми ме заряза...
- Е защо!?
- Ами защо, стояхме си под душа и по едно време тя ми вика"Хайде да правим пакости!"...
- И ти какво направи?
- Еми к'во... Пръснах и шампоан в окото!


















