0
- Скъпи....Миличък....
- Кажи, скъпа?
- Аз дебела ли съм?
- Ааа, стига глупости! Много си хубава! Защо питаш?
- Ами днес, отидох на плажа. Тъкмо се съблякох по бански и легнах да се пека.....
- Е и?
- Ами някакви идиоти дойдоха и два часа ме покриваха с мокри кърпи и се мъчиха да ме вкарат в морето...



















