Дете е в кома, блъснато от кола в София
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 1
0

Тежкият инцидент е станал, докато детето е пресичало
Дете на 12 години е в кома, след като бе блъснато от кола в София, предаде БГНЕС.
Инцидентът е станал, докато детето пресичало бул. "Константин Величков" и бул. "Възкресение" в София.
Сигналът за инцидента е подаден в Спешна помощ около 18:30 часа, като линейка е пристигнала за 6 минути.
Детето е настанено в "Пирогов".
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























