Майка и дете са в противошокова зала след тежка катастрофа край Елин Пелин
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Детето ще бъде оперирано по спешност в болница "Пирогов"
Майка и дете са транспортирани в спешното отделение на УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов" след тежко пътнотранспортно произшествие край Елин Пелин. И двамата пострадали са настанени в противошокова зала, където преминават подробни прегледи и високоспециализирани изследвания, съобщиха от лечебното заведение.
Според информацията от болницата, детето е с политравма и ще бъде оперирано по спешност. Състоянието на майката не е уточнено в официалното съобщение.
Спешна медицинска грижа
Медицинският персонал в "Пирогов" е мобилизиран за осигуряване на най-доброто лечение на пострадалите. Противошоковата зала е оборудвана със специализирана апаратура за стабилизиране на пациенти в критично състояние.
Подробности за обстоятелствата около катастрофата все още не са оповестени от компетентните органи. Полицията провежда разследване за установяване причините за произшествието.























