Жена се бори за живота си, след нападение от тийнейджър
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 1

46-годишна жена от Дупница е с опасност за живота, след като е била нападната от 15-годишно момче.
Това съобщиха за Агенция „Фокус“ от ОДМВР – Кюстендил.
Инцидентът е станал около 22.30 часа в кв. „Горна махала“.
Младежът е задържан от полицията като заподозрян извършител на грабеж.
Жертвата на нападението е настанена в столична болница с множество травми както от удари, така и от наранявания с нож и е с опасност за живота.
Продължават процесуално-следствените действия по случая, уведомен е дежурен прокурор.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат