Жена катастрофира с 2.30 промила в кръвта
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 1

32-годишна пловдивчанка отива на съд, след като била пипната от КАТ да шофира с 2,28 промила алкохол в кръвта.
Това се случило, след като пияната водачка направила катастрофа. Тя шофирала „Пежо” и на ул. „Любен Каравелов” в Пловдив и към 23,40 часа не успяла да овладее колата си.
Блъснала се в паркиран автомобил от същата марка, пише Монитор. Отишлите на мястото полицаи я проверили с дрегер, който показал рекордното количество изпит алкохол.
Младата жена била задържана с полицейска заповед във Второ районно управление на полицията в Пловдив, за да изтрезнее.
След това до седмица тя ще се изправи пред съда в Пловдив, за да чуе присъдата си.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат