Затварят НОИ в София заради служител с COVID-19
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Сградата на Националния осигурителен институт (НОИ) в София ще бъде затворена днес за извършване на пълна дезинфекция заради заразен с коронавирус служител.
Положителна проба е дал работещ в Контактния център.
От НОИ информират, че приемните за граждани ще работят до 15 часа при спазване на мерките за индивидуална защита и физическа дистанция.
Спешно ще бъдат тествани всички контактни на заразения, а колегите му от центъра ще бъдат поставени под карантина.
Тези служители обслужват единния телефонен номер на НОИ за даване на консултации и нямат пряк физически контакт с граждани.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%