Засякоха мобилната станция на РИОСВ - Русе в Разград
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

След десетки сигнали на граждани към РИОСВ - Русе, мобилната изследователска станция вече е в Разград.
Миризмите над града продължават вече десетина дни, съобщава razgradnews.net.
Друг е въпросът каква работа ще свърши тази станция за хората от Разград. В Русе вече видяхме, че няма видими резултати от нейната работа.
Изглежда чиновниците на държавна хранилка са решили да се поразходят, за да отчетат някаква дейност
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра