Защо се допусна това?
- Автор: Пламена
- Коментари: 1

Тези бележки посрещат русенци на вратите на русенските аптеки.
Проблемът е в липсата на действия за продажба на определен брой артикули на клиент, за да не се стигне до тук. Оставям на страна липсата на разум в моментите на паника и масова психоза и все пак държавата не се намеси до момента, за да обезпечи населението с тези важни стоки.
Излизат управляващите по интервютата и дрънкат глупости, имало всичко, зареждало се. А празните рафтове в хипермаркетите няма да коментирам.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...