Защо поне веднъж не се направи нещо качествено?
- Автор: Н. Маринов
- Коментари: 10
2
Само две седмици и новата пешеходна пътека със светлина сигнализация на булевард "Гоце Делчев" вече е в окаяно състояние.
Ремонт ли, материали ли, тежки камиони ли...? Не знам кой е виновен, но не мисля, че експлоатационният срок е толкова кратък.
Защо поне веднъж не се направи нещо качествено?




























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра