ВНИМАНИЕ! Отново ще получаваме глоби от мобилни камери
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Отново ще получаваме глоби от мобилни камери. Това ще стане, след като парламентът гласува промени в Закона за движение по пътищата. Те ще бъдат обсъдени днес на комисия в Народното събрание. И ще са съобразни с препоръките на съда, защото в момента ВАС обяви за незаконни мобилните камери и издадените на база на заснетото фишове.
Очаква се шофьорите отново да получават глоби за превишена скорост, заснети с мобилна камера през месец март.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат