ВНИМАНИЕ! Отново ще получаваме глоби от мобилни камери

0
В момента ВАС обяви за незаконни мобилните
В момента ВАС обяви за незаконни мобилните

Отново ще получаваме глоби от мобилни камери. Това ще стане, след като парламентът гласува промени в Закона за движение по пътищата. Те ще бъдат обсъдени днес на комисия в Народното събрание. И ще са съобразни с препоръките на съда, защото в момента ВАС обяви за незаконни мобилните камери и издадените на база на заснетото фишове. 

Очаква се шофьорите отново да получават глоби за превишена скорост, заснети с мобилна камера през месец март.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари