ВИТТЕ Аутомотив България печели „Най-зелена компания в България“
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Русенският работодател е символ на отлични еко практики.
На 07.06.2019, ВИТТЕ Аутомотив България получи първо място в категория „Автоиндустрия, транспорт, логистика“ към националния конкурс „Най-зелените компании в България“.
Наградата се връчва за прилагане на устойчиви политики по околна среда, както и прилагане на добри практики в разделното събиране на отпадъци, енергийната ефективност и доброволни екокампании, целящи възпитаване на обществото в опазването на околната среда и намаляване на замърсяването.
„Ще продължим да работим в тази посока, за да можем да бъдем за пример не само в Русе, но и на национално ниво“, споделя екологът на компанията.


























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия