Вие бихте ли пътували в подобен влак?
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 3
Иван Донов сигнализира за тревожното състояние на влаковете, пътуващи от Русе.
Гражданинът изпрати в редакцията ни снимка на влак в ужасяващ вид. Превозното средство е толкова изгнило и ръждясало, че е страшно да се гледа, а какво остава да се пътува с него...
Според г-н Донов пътническите влакове, които тръгват от Русе за Горна Оряховица са подобни.
"Бихте ли пътували във влак с подобна машина?", пита загриженият русенец.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра