Варненец "паркира" колата си в морето
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
0
Автомобил потъна във водата до новата пешеходна зона на Морска гара във Варна, съобщава Petel.bg, позовавайки се на очевидец на зрелищния инцидент.
Собственикът й забравил да я включи на скорост, тя се задвижила и паднала в морето, тъй като на мястото, където е паркирана, има наклон.
В момента специалистите обмислят какво точно да предприемат, за да извадят автомобила от водата.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
Кметът на Николово поиска край на строителния хаос
Наркоделата оглавиха съдебната статистика в Русе
Започва изграждане на новия парк в квартал „Здравец“